Türkiye’de Whatsapp’tan Bitcoin Alma Dönemi Başladı!

Mert Tanır
Mert Tanır
261 kez okundu

Türkiye’nin önde gelen Bitcoin ve kripto para alım platformlarından Bitci.com, sunduğu Bitci OTC servisi ile minimum 500 bin TL’lik alım satım yapan müşterilerine VIP hizmet sunmaya başladı. Açıklamalara göre, Telegram, Discord Whatsapp ya da telefon bağlantısı gibi canlı iletişim kanallarıyla müşterilerine hızlı ve güvenli işlem fırsatı sunan Bitci OTC servisinden 7 gün 24 saat faydalanmak mümkün.

Bitci  sayesinde WhatsApp’tan Bitcoin alma dönemi başladı
Güvenlik altyapısı ve yatırımcılara sunduğu özel hizmetleri ile dünyanın önde gelen Bitcoin ve kripto alım satım platformları arasında yer alan Bitci.com, yüksek tutarlı işlemler gerçekleştiren özel müşterileri adına Bitci OTC’yi hizmete sundu. Bitci OTC servisi, 500.000 TL ve üzeri Bitcoin ve altcoin alım satımlarında güvenliği ön plana çıkarıyor ve rekabetçi bir hizmet anlayışıyla müşterilerine özel çözümler sunuyor.

Popüler Bitcoin borsası Bitci’de listelenmiş bütün kripto para birimlerini destekleyen OTC servisi, dünyanın neresinde olursa olsun kullanıcılarına resmî tatiller hariç 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyor. Bitci OTC servisi müşterileri, Telegram, Discord Whatsapp ya da telefon bağlantısı gibi kendilerine özel olarak tasarlanan canlı iletişim kanallarından alım satım işlemlerini özel danışmanları aracılığıyla yapabiliyor.

Popüler Bitcoin borsası Bitci, sektörde ilklere imza atıyor
Bitci OTC tarafından verilen tekliflerin 30 saniye içinde yatırımcılar tarafından kabul edilmesi durumunda, alım satım işlemleri bu danışmanlar tarafından gerçekleştirilip, kullanıcıların hesaplarına güvenli ve hızlı biçimde aktarılıyor. Kullanıcı deneyimi ve ayrıca global kullanıcı alışkanlıklarını temel alan ve onlara uygun çözümler üreten bir sistem üzerine kurgulanan Bitci.com, bünyesinde barındırdığı kâr-zarar grafikleri ile de pazarda bir ilki gerçekleştiriyor.

Bu doğrultuda, bir kripto paradan farklı zamanlarda farklı miktarlarda alım yapan Bitci.com kullanıcıları, site üzerinde mevcut olan kâr/zarar grafikleri sayesinde her alım satım sonundaki kâr veya zararının toplamını Bitci.com’daki kasasında gerçekleşmiş kâr/zarar bölümünde TL ve yüzde şeklinde görebiliyor. Aynı şekilde bu özellik sayesinde satış yapmayı düşünen kullanıcılar da satış işlemi öncesinde elindeki kripto parayı o gün satarsa ne kadar kâr ya da zarar etmiş olacağını da anlık olarak analiz edebiliyor.

 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.