Türkiye’de Whatsapp ile Bitcoin alma dönemi başladı

Mert Tanır
Mert Tanır
308 kez okundu

Türkiye’de faaliyet yürüten kripto para borsası Bitci.com; Whatsapp, Telegram veya Discord gibi canlı iletişim kanallarıyla sunduğu OTC hizmetini devreye aldığını açıkladı.

Türkiye merkezli kripto para borsalarından Bitci.com, Bitci OTC servisini devreye aldığını duyurdu.

Şirket, artık minimum 500 bin TL’lik alım-satım yapanlar için tezgah üstü işlem olanağı sunmaya başladı. Bitci; Telegram, Whatsapp, Discord ya da telefon bağlantısı gibi canlı iletişim kanallarıyla sunduğu bu hizmetten 7 gün 24 saat boyunca yararlanılabileceğini belirtiyor.

Borsa, yalnızca Bitcoin’de değil, Bitci’de listelenen tüm kripto paralarda bu hizmeti veriyor. Bitci üzerinde şu anda Bitcoin’in yanı sıra Ethereum, Litecoin ve Ripple yer alıyor.

OTC kanalından işlem yapmak isteyenlerin öncelikle [email protected] e-posta adresine başvurmaları gerekiyor. Açıklamaya göre, Bitci OTC tarafından verilen tekliflerin 30 saniye içinde kullanıcı tarafından kabul edilmesi durumunda, alım-satım işlemleri Bitci.com danışmanları tarafından gerçekleştirilip, kullanıcıların hesaplarına güvenli ve hızlı biçimde aktarılıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.