Terra Virtua Kolect (TVK) Nedir?

Terra Virtua Kolect (TVK) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
60 kez okundu

Tüm varlıkları ve işlemleri blok zincirinde güvence altına alan Terra Virtua; ücretli içerikli oyunlar için Netflix benzeri abonelikleri ve oyun başına ödeme etkinliklerini birleştiren bir VR platformudur. Bitci.com olarak bu makalede TVK nedir sorusuna yanıt vereceğiz.

Terra Virtua Kolect (TVK) Nedir?

Terra Virtua; oyunlar, esporlar, filmler, canlı etkinlikler için Netflix tarzı abonelik hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca NFT yaratıcıları ve koleksiyoncularının etkileşim kurması için pazar yeri sunan NFT ekosistemi olarak da tanımlanmaktadır.

Terra Virtua kullanıcıların hem çevrimiçi hem de sanal gerçeklik aracılığıyla deneyimlenecek dijital sanatlara sahip olmalarını sağlayacak. Ek olarak kullanıcıların topluluk içinde ticaret yapmalarına olanak tanıyacak.

Platform, NFT’lerin ticareti için bir ticaret platformuna, NFT’leri AR’la kullanmak için bir mobil uygulamaya ve NFT’leri 3D ortamlarda görüntülemek için PC uygulamasına sahiptir.

Ayrıca Terra Virtua’nın oyuncuların kendi yerleşik arkadaş gruplarını oluşturmalarına izin vermenin yanı sıra yeni topluluklar yaratabilen sosyal bir platform olması planlanmaktadır. Örneğin kullanıcılar spor, dövüş vb. alanlarda farklı gruplarla rekabet etmek için takım kurabilecektir.

TVT Token Nedir?

Terra Virtua platformunun kripto para birimi TVK’dir. Platformun kripto para birimi TVT, tüketicilerin içeriğe erişmesine izin veren platform içinde para birimi olarak çalışmaktadır.

Token aynı zamanda geliştiricilerin Terra Virtua içindeki bölgelere erişmelerini kolaylaştırmaktadır. Geliştiriciler, platform sayesinde kendi içeriklerini üretip para kazanabilmektedir.

Terra Virtua Kolect’in (TVK) Kurucusu ve Partnerleri Kimdir?

Terra Virtua’nın CEO’su Gary Bracey’dir. Daha önce Ocean Software ve kendi kurduğu Digimask’ta 35 yılı aşkın süre çalışmıştır. Oyun endüstrisinde tecrübeli bir isimdir. Platformun kurucu ortağı ve CTO’su ise Jawad Ashra’dır. Platforma katılmadan önce sigorta, enerji ticareti, risk yönetimi ve mobil uygulama sektöründe çalışmıştır.

Terra Virtua Kolect platformu web, PC ve mobil AR/VR ortamlarını kapsamaktadır. Platform, sinema dünyasının önde gelen yapım şirketlerinden Legendary ve Paramound ile işbirliği içerisindedir.

Terra Virtua Kolect’in (TVK) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Terra Virtua Kolect toplam arzı 1,200,000,000 TVK’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 434,102,716 TVK’dir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 7,268,686$ olan projenin piyasa değeri 42,724,641$’dır.

Terra Virtua Kolect’in (TVK) işlem gördüğü mevcut fiyat 0,098381$’dır. Ancak Mayıs 2021’de 1,21$ seviyesine yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.