Tarihi Ripple davasıyla ilgili bilmeniz gerekenler

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
351 kez okundu

Kripto para piyasası en önemli duruşmasıyla karşı karşıya… SEC’in Ripple’a açtığı davanın ilk duruşması bugün. Peki bu süreç nasıl başladı, nasıl ilerledi ve gelinen son nokta nasıl yorumlanmalı? Ayrıca dava sürecinin XRP fiyatı üzerinde etkileri neler olabilir? Bitci.com Baş Analisti Mehmet Çoban yorumluyor…

UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan Bitci YouTube kanalı ve Bitci.com web sitesi sorumlu değildir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.