Piyasada Toparlanma Kalıcı Olacak Mı?

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
344 kez okundu

Piyasada Toparlanma Kalıcı Olacak Mı? Bitcoin Ve BitciCoin’de Yön Neresi? Kripto para piyasası hafta sonu yaşanan sert düşüşü telafi etme çabasında. Peki bu süreçte Bitcoin, ALGO ve BitciCoin’i nasıl bir seyir bekliyor? Bitci.com Baş Analisti Mehmet Çoban yorumluyor…

Kripto para piyasası için kritik süreç – 19.04.2021 Günlük Analiz

Kripto para piyasası hafta sonu yaşanan sert düşüş piyasaları şöyle bir yokladı. Haftanın ilk işlem gününde ise toparlanma eğilimi ağırlıkta. Bitcion önemli bir seviyenin üzerinde. Ancak hala geçmesi gereken noktalar var. Ethereum’da ise düşüşe karşın teknik görünüm olumlu seyrini koruyor….

Bunun yanında kripto para piyasası düşüş eğiliminde ve piyasalarda yaşanan panik, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) bir tweet ile tepki vermesine neden oldu:

Changpeng Zhao, attığı tweet’te, ”Sizi korkutmak ve piyasadan silmek istiyorlar” dedi ve açıklamasının finansal tavsiye niteliğinde olmadığını da sözlerine ekledi. CEO, trader’ları ve yatırımcıları, telafi edilemeyen beklenmedik kayıpları önlemek için gerekli özeni göstermeye ve sakin olmaya davet etti.

Peki bu gelişmeler altında Bitcoin, ALGO ve BitciCoin’i nasıl bir seyir bekliyor?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.