PayPal haberi bu noktaya kadar taşıdı… Peki yükselişin devamı var mı?

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
3298 kez okundu

Bitcoin, Ethereum ve NEO teknik anlamda kritik direnç noktalarında… Peki bu seviyeler kırılabilir mi? Kırılması durumunda hangi seviyeler hedeflenebilir? Bitci.com Baş Analisti Mehmet Çoban yorumluyor

Kripto para piyasası Paypal ile tekrar canlandı – 31.03.2021 Günlük Analiz

Investing metni: Kripto para piyasası PayPal haberinin olumlu etkisi altında… Bilindiği gibi PayPal, ABD’deki kullanıcılarına, kripto para birimlerini ödeme aracı olarak kullanabileceklerini duyurmuştu. PayPal CEO’su Dan Schulman yaptığı açıklamada, PayPal cüzdanınızın içindeki kripto para birimlerini kredi kartı veya banka kartıyla aynı şekilde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz diye belirtti. Yapılan bu hamle ile birlikte PayPal, dijital para sektörüne giren en büyük finans devlerinden birisi haline geldi.

İşte bu haber Bitcoin başta olmak üzere kripto para piyasasında morallerin yükselmesini ve fiyatların artmasını sağladı. Ancak gelinen noktada aşılması gereken önemli direnç noktalarını olduğu görülüyor…

Peki kritik direnç noktalarında olan Bitcoin, Ethereum ve NEO teknik anlamda ne tür sinyaller veriyor? Bu seviyeler kırılabilir mi? Kırılması durumunda hangi seviyeler hedeflenebilir? Aksi durumda risk ne kadar?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.