Önemli Kripto Para Birimleri Kritik Noktada!

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
457 kez okundu

Bitcioin, Ethereum, ELF ve BitciCoin’de teknik görünüm nasıl şekillendi? Bitci.com Araştırma Müdürü Mehmet Çoban Günlük Analiz serisinde yorumluyor…

XRP davası ne durumda? – 28.04.2021 Günlük Analiz

Lider kripto para birimi Bitcoin ve Ethereum oldukça kritik seviyeleri test ediyor. Bu noktaların kırılması yükselişi hızlandırabilir. Ancak kırılamaması durumunda aşağı yönlü risk ağır basacak.

Günün önemli gelişmesi ise Ripple kanadından… Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile yasal mücadelesi beşinci ayına girerken, CEO Brad Garlinghouse Fox Business’a, şirketinin mahkemede kaydettiği ilerleme konusunda “gerçekten iyi” hissettiğini söyledi:

”Mahkemelerde şimdiye kadar kaydedilen ilerleme konusunda kendimi gerçekten iyi hissediyorum.”

Hakim Sarah Netburn, mart ayında Güney New York Bölge Mahkemesinde görülen davada XRP’nin “bir para birimi olarak değere sahip” olabileceğini dile getirdi.

Bitci Logo

Türkiye’nin en gelişmiş kripto para borsasına şimdi kayıt olun!

Brad Garlinghouse, bu gibi gelişmeleri yorumlarken “Davada şu ana kadar katettiğimiz yoldan çok memnunum.” dedi.

CEO, önde gelen ödeme firmalarından BitPay’in XRP’yi desteklemesinin de token’ın menkul kıymet olmadığına dair örneklerden biri olduğunu belirtti…

Peki bu gelişmeler ışığında Bitcioin, Ethereum, ELF ve BitciCoin’de teknik görünüm nasıl şekillendi?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.