KSK Token İlk Arzı Tamamlandı!

KSK Token İlk Arzı Tamamlandı!

Bitci.com
Bitci.com
1383 kez okundu

Karşıyaka Spor Kulübü’nin kuruluş yılı 1912’ye ithafen 19 Aralık 2020 Dünya Karşıyakalılar Günü’nde satışa çıkan Karşıyaka Token’ın ilk arzı tamamlandı

10 milyon adet ilk arz ile kripto para severlerin ilgisine sunulan Karşıyaka Token yoğun bir ilgi ile karşılaştı ve 10 milyon adet satış seviyesine kısa süre içerisinde ulaştı.

Türkiye’nin en köklü kulüpleri arasında yer alan Karşıyaka Spor Kulübü’nin token’ı Karşıyaka Taraftar Token, Bitci Teknoloji iş birliği satışa çıkarıldı. Karşıyaka SK uygulaması ve Bitci.com üzerinden satın alınabilen token’lar sayesinde, futbol severler Karşıyaka SK uygulaması üzerinden açılacak olan anketlere erişim sağlayabilecek ve bu şekilde kulüp yönetiminde söz sahibi olacaklar. Aynı zamanda KSK Token sahipleri, Bitci Pay anlaşmalı iş yerlerinden ve Karşıyaka Store’lardan diledikleri gibi alışveriş yapma imkanına sahip olacaklar.

Karşıya SK uygulamasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

App Store’dan indirmek için tıklayın!

Google Play Store’dan indirmek için tıklayın!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.