Cindicator (CND) Nedir?

Cindicator (CND) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
45 kez okundu

Cindicator (CND) varlık yönetimi, finansal analitik makine öğrenimi ve piyasa analizini birleştiren platformdur. Bitci.com olarak bu makalede Cindicator (CND) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Cindicator (CND) Nedir?

Piyasa tahmini gerçekleştirmek için oluşturulan hibrit bir “istihbarat” (intelligence) platformudur. Yeni ekonominin değişebilen koşullarına uygun etkili kararlar alabilmek için gereken altyapıyı oluşturmaktadır. Çok sayıda finansal analisti, bir makine öğrenim modeliyle birleştirmektedir. Böylece hem geleneksel hem de kripto pazarlar için verimli sermaye yönetimi stratejileri oluşturulmuş olur.

Cindicator’un hibrit sistemi; insan ve makinenin birlikte çalışmasına izin vermektedir. Bu ikilinin birbirini tamamlaması ve eksiklerini tamamlaması platform için önem arz etmektedir. Platform; analistlerin sermayelerini riske atmadan bilgilerinden pazar kazanmalarına yol açar. Ayrıca gelişmiş yapay zeka tarafından desteklenerek Cindicator’un son kullanıcılarına çeşitli pazarlar hakkında doğru tahminler sunmasına da olanak sunmaktadır.

The Cindicator Bot, ne kadar token alınmak istendiğine bağlı olarak çeşitli erişim seviyeleri sunmaktadır. En ucuz “Başlangıç” seviyesi 5,000 tokene mal olmaktadır. “Uzman” seviye ise 700,000 CND’ye mal olmaktadır. “Uzman” seviyesindeki kullanıcılar; piyasa olasılık göstergeleri, haftalık destek ve direnç seviyeleri ve arbitraj botu gibi özelliklere erişmektedir.

CND Nedir?

Platformun yerel kripto para birimi CND’dir. CND tokeni, Ethereum blok zinciri üzerinde inşa edilen ve ERC20 standartlarına sahip bir tokendir.

Cindicator (CND) platformu kullanıcıları, ne kadar başarılı olduklarına bağlı olarak tahminleri için CND tokeniyle ödüllendirilmektedir. Ayrıca tokenleri satın alıp tutmaya teşvik eden Cindicator, kullanıcılarına stake şansı da sunmaktadır. Kullanıcılar bu sayede pasif gelir elde edebilmektedir.

Cindicator (CND) Ne Zaman Kuruldu?

Platform 2015 yılında hayata geçirildi. Platformun hayata geçirilmesinde matematik, veri bilimi ve finans alanındaki uzmanlar rol oynadı. Ekonomi ve siyaset gibi önemli konularda farklı insanların görüş ve tahminlerini paylaşabilecekleri bir platform oluşturmak isteyen Mike Brusov, Yury Lobynstev ve Artem Baranov ile bir araya gelerek Cindicator’u (CND) oluşturdu.

Cindicator (CND) Toplam Arzı Nedir? CND Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Cindicator (CND) toplam arz miktarı 2,000,000,000 CND’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 1,929,265,175 CND’dir. Bununla birlikte Cindicator’un (CND) son 24 saatlik ticaret hacmi 24,17$ iken piyasa değeri 919,082$’dır.

CND tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,000476$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ocak 2018’de 0,31$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.