Bitcoin Yeni Rekorlar Kıracak Mı? DASH Ve ADA İçin Yükselişe Devam Mı?

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
398 kez okundu

Bitcoin, DASH ve ADA için teknik görünüm nasıl sinyal üretiyor? Özellikle Bitcoin’de kritik direncin geçilmesiyle hangi seviyeler hedeflenebilir? Bitci.com Baş Analisti Mehmet Çoban yorumluyor…

Kripto para piyasası güne artış ile başladı – 14.04.2021 Günlün Analiz

Kripto para piyasası yemyeşil bir güne başladı… Lider kripto para birimi Bitcoin kritik direnç noktasının üzerinde. Bununla birlikte Ethereum’da da ciddi bir yükseliş var…

Günün ilgi çeken haberi ise Bitci Teknoloji’den geldi… Türkiye Basketbol Federasyonu, Glasgow Rangers, Real Betis ve son olarak Formula 1’in efsane takımı McLaren ile iş birliğine giden Bitci Teknoloji, lüks otomobil tutkunlarının ilgisini çekecek yeni projesini açıkladı. Buna göre, 1982 yılından bu yana McLaren, Cadillac, Bugatti, Tesla gibi 11 binden fazla üst segment otomobili sahipleriyle buluşturan Royal Motors, bugünden itibaren geçerli olacak uygulamayla, kullanıcılara ödemelerini Türkiye’nin ilk yerli coin’i olan Bitcicoin ile gerçekleştirme imkânı sunacak.

Hayata geçirdiği dev anlaşmalarla adını teknoloji sektörünün ‘şampiyonlar ligi’ne yazdıran Bitci Teknoloji; Formula 1 organizasyonunun efsane markası McLaren Racing ile iş birliğinin ardından Türkiye’de bir ilke daha imza attı.

McLaren Racing anlaşmasına ek olarak Avrupa futbolunun köklü kulüplerinden Glasgow Rangers ve Real Betis anlaşmalarıyla Türk blockchain’ini yurt dışına ihraç eden Bitci Teknoloji, lüks otomotiv satışının öncü markalarından Royal Motors ile Bitcicoin ile alışveriş dönemi başlatıyor.

Peki Bitcoin, DASH ve ADA için teknik görünüm nasıl sinyal üretiyor? Özellikle Bitcoin’de kritik direncin geçilmesiyle hangi seviyeler hedeflenebilir?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.