Bitcoin, VET Ve BitciCoin İçin Beklentiler Ne Yönde?

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
392 kez okundu

Bitcoin, VET ve BitciCoin için beklentiler nasıl şekillendi? Teknik göstergeler hangi yönde sinyaller üretiyor? Bitci.com Araştırma Müdürü Mehmet Çoban yorumluyor

Ripple(XRP) için krik dönem! – 07.05.2021 Günlük Analiz

Kripto para piyasası kararsız bir seyir izliyor. Lider kripto para birimi Bitcoin‘de önemli destek noktası üzerinde hareket devam ediyor. Ethereum ise bu gün bir miktar sakin…

Önemli gelişme ise Ripple kanadından… Zira Ripple (XRP), Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu (SEC) ile süren davaya rağmen, XRP balina cüzdanlarının sayısında artış olduğunu bildirdi.

Ripple’ın 6 Mayıs’ta yayınlanan 1. çeyrek 2021 raporu, çeyrek boyunca XRP balinalarının sayısının yüzde 3,5 artarak 308’den 319’a çıktığını belirtiyor. Bu cüzdanlar en az 10 milyon XRP tutuyor. Ayrıca,1 milyon ila 10 milyon XRP’ye sahip cüzdanların sayısı da 1.125’ten 1.196’ya yükseldi.

Ayrıca şirketin toplam XRP satışları, 2021’in ilk çeyreğinde 150.34 milyon dolar’a ulaştı ki bu miktar 2020’nin 4. çeyreğine kıyasla yüzde 97 daha fazla. Üstelik bu artış, Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu ile devam eden yasal mücadeleye rağmen gerçekleşti.

Resmi açıklamaya göre, küresel XRP hacmi bu yılın ilk çeyreğinde önemli ölçüde artış yaşadı. Ripple, XRP satışlarındaki son artışta talep üzerine likidite (ODL) müşterilerinin rolünden bahsetti.

Peki bu gelişmeler altında Bitcoin, VET ve BitciCoin için beklentiler nasıl şekillendi? Teknik göstergeler hangi yönde sinyaller üretiyor?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.