Kırmızı bir hafta başlangıcı. Bitcoin, NEO ve BitciCoin’de son durum ne?

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
957 kez okundu

Kripto para piyasasında toparlanma eğilimi kalıcı olamıyor. Peki bu süreçte Bitcoin, NEO ve BitciCoin için teknik görünüm nasıl şekillendi? Önümüzdeki günlere dair ne tür sinyaller geliyor? Bitci.com Baş analisti Mehmet Çoban yorumluyor.

Kripto para piyasası haftaya kırmızı ile başladı – 29.03.2021 Günlük Analiz

Investing metni: Kripto para piyasası hafta sonunu kısmen ılımlı geçirdi. Özellikle lider kripto para birimi Bitcoin’de bir toparlanma gözlendi. ancak yeni haftanın ilk işlem günü piyasaların renginin kırmızı olması dikkat çekiyor. BTC/USD paritesinde yükselişlerin sınırlı kalması ve yönün tekrar aşağı dönmesi kafalarda yeni bir soru işareti oluşmasına neden oldu. Bunun yanından altcoinlerin’in lideri konumundaki Ethereum’da da aşağı yönlü bir seyir var.

Peki bu süreç ne kadar devam edecek. Gerçek anlamda bir yükselişten bahsedebilmemiz için özellikle Bitcoin’de hangi seviyelerin kırılması gerekiyor. Bunun yanından son dönemdeki sansasyonel projelerin etkisiyle çok ciddi fiyat hareketlerinin sergilendiği BitciCoin’de son durum ne? Hangi sinyaller ağır basıyor? Bununla birlikte NEO’da sırada ne var?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.