Bitcoin DOT Tron ve BitciCoin’de sinyaller ne yönde?

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
364 kez okundu

Kripto para piyasası yara sarma çabasında. Peki bu süreçte Bitcoin, DOT, Tron ve BitciCoin’de teknik görünüm ne tür sinyaller üretmeye başladı? Bitci.com Baş Analisti Mehmet Çoban yorumluyor…

Bitcoin satış baskısını atlatabilecek mi? – 17.03.2021 Günlük Analiz

Sert satışların ardından kripto para piyasası yeni güne bir miktar alımlarla başladı… Bitcoin yeniden yukarı çevirse de henüz üzerindeki satış baskısını atmışa benzemiyor… Bunun dışında DOT, TRON ve BitciCoin‘de ise karışık seyirler hakim…

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’den bir paylaşım daha

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi son günlerde sıklıkla Twitter hesabı üzerinden blockchain paylaşımları yapıyor.

Son olarak Cumhurbaşkanlığı Dijital Ofisi yaptığı paylaşım ile blockchain kullanım alanlarını açıklamaları ile birlikte paylaştı. Paylaşılan alanlar arasında, eğitim, hukuk,tarım, eğlence ve gıda endüstrisi yer alıyor.

ADA’ya Coinbase Pro dopingi

Yakında halka açılmaya hazırlanan ABD’li dev kripto para borsası Coinbase Pro, kısa süre önce piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi olan Cardano’yu (ADA) listeleyeceğini duyurdu. ADA, duyurunun ardından yüzde 18’den fazla değer kazandı ve önce gün için en yüksek seviye olan 1,28 dolara ulaştı.

Coinbase Pro’daki ADA ticareti 18 Mart’tan itibaren başlayacak. Borsa şu an için cüzdanlara ADA transferine izin veriyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.