Bitcoin ADA XLM için Teknik Analiz Ne Diyor?

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
812 kez okundu

Bitcoin ADA XLM için Teknik Analiz Ne Diyor? Kripto para piyasasında tepki alımları devam ediyor… Peki bu süreçte Bitcoin, ADA ve XLM için teknik sinyaller ne yönde şekillendi? Bitci.com Araştırma Müdürü Mehmet Çoban yorumluyor.

Kripto para piyasasında yükseliş devam ediyor – 26.05.2021 Günlük Analiz

Kripto para piyasasında yara sarma çabası devam ediyor… Gelen tepki alımları Bitcoin için kısa vadede gördüğü en düşük seviye baz alındığından yüzde 30’ları aştı… Bazı coinlerde bu oradan bu 70’lere dayandı…

Piyasanın dikkatini çeke haber ise Ripple tarafından… ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan dava sonrası çalkantılı günler geçiren Ripple (XRP), yoluna emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta, Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ses getiren ortaklıklar imzalayan Ripple, şimdi de gözünü NFT’lere dikti.

Ripple’a NFT Takviyesi Geliyor

Ripple tarafından bugün yayınlanan bir göngeriye göre, Ripple, XRP Ledger (XRPL) ağı üzerinde NFT’lerin üretimini sağlayacak ve işlem ücretlerini çok daha azaltacak yeni bir adım atmayı planlıyor. NFT’nin kripto para birimi endüstrisinin göz bebeği olmasına rağmen, özellikle 2021’in ilk çeyreğinde, yüksek işlem ücretleri sektörü sekteye uğrattı.

Kripto para sektörünün en büyük projelerinden bazıları 2021’in başından bu yana NFT’ler sayesinde ciddi bir yükseliş elde etti. Ripple ise ağdaki akıllı kontrat eksikliğinden dolayı bu pastadan pay alamıyordu. Ripple’ın bugünkü duyurusu ise XRP Ledger ağına da NFT desteğinin geleceğini gösterdi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.