Bitcicoin’deki yükselişin devamı var mı? BTC’de işler yoluna mı giriyor?

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
402 kez okundu

Bitcoin kritik seviyenin üzerinde. Ancak hala soru işaretleri var… Son dönemde fiyat hareketleriyle dikkat çeken yerli bir coin var: Bitcocoin… Çok kısa vadede yaşanan çok sert bir yükseliş… Peki bu yükselişin altı dolu mu ve devamı var mı? Bitci.com Baş Analisti Mehmet Çoban yorumluyor…

BTC eski durumuna dönecek mi? – 08.03.2021 Günlük Analiz

Kripto para piyasası yeni haftaya kararsız bir seyir izleyerek başladı. Lider kripto para birimi Bitcion 50 bin dolar çevresindeki hareketini sürdürüyor. Önemli bir seviyenin üzerine çıkan Bitcoin’de yükselişin kalıcı olabilmesi için bazı kriterlerin yerine gelmesi şart. Aksi takdirde bu yükseliş bir tepki çıkışı olarak adlandırılabilir.

Yerli coin: BitciCoin

Bitcoin’deki bu fiyat hareketinin yanında şu ana kadar adı çok fazla telaffuz edilmeyen ancak bağlı bulunduğu şirketin projeleriyle birlikte ciddi bir fiyat hareketi sergileyen BitciCoin bugünkü videomuzun konuları arasında…

Çok kısa sürede yaklaşık 4,5 katı oranında bir yükseliş yaşayan Bitcicoin’deki sert yükselişin altı dolu mu ve devamı var mı? Bunun yanında teknik anlamda ne tür sinyaller veriyor?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.