BitciCoin’de Kritik Seviyeler Hangi Noktalarda?

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
461 kez okundu

Bitcoin ve BitciCoin’de teknik görünüm nasıl şekillendi? Olası aşağı ya da yukarı hareketlerde hangi seviyelere dikkat etmek gerekiyor? Bitci.com Araştırma Müdürü Mehmet Çoban yorumluyor.

Bitcoin’de dalgalanma devam edecek mi? – 05.05.2021 Günlük Analiz

Bitcoin’de inişli çıkışlı fiyat seyri devam ediyor… Etherem’da ise sert yükselişi ardından bir miktar kar satışı gözlemleniyor… Piyasanın geneline baktığımızda kırmızı rengi bir miktar daha hakim olduğu bir tablo var…

Günün ilginç haberi ise ABD kaynaklı... Ripple, SEC ile hukuki mücadelesini sürdürürken bir yandan da sürpriz gelişmelerle gündemde kalmaya devam ediyor. Şirket, ABD Hazine Bakanlığı’nın eski üst düzey ismi Rosie Rios’un şirketin yönetim kuruluna katıldığını açıkladı.

Rios, 2009 ilâ 2016 yılları arasında Obama yönetiminde Hazine Bakanlığı’nın üst düzey yetkilisi olarak görev yaptı. Açıklamaya göre Rios’un 30 yıllık kariyeri, ekonomik kalkınma, kentsel dönüşüm ve gayrimenkul finansmanı üzerineydi.

Ripple ayrıca daha önce fintech firmaları Green Dot ve PayNearMe’de yönetici olarak çalışan Kristina Campbell’ı da finans müdürü olarak işe almıştı.

Peki bu gelişmeler ışığında Bitcoin ve BitciCoin’de teknik görünüm nasıl şekillendi? Olası aşağı ya da yukarı hareketlerde hangi seviyelere dikkat etmek gerekiyor?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.