BitciCoin’de Kritik Formasyon

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
969 kez okundu

Bitcoin’de ayrışmaya yönelik sinyaller devam ediyor… BitciCoin ise teknik anlamda önemli bir formasyonu tamamlama çabasında. Peki her ikisi için de teknik sinyaller ne yönde gelişiyor? Bitci.com Araştırma Müdürü Mehmet Çoban Günlük Analiz serisinde yorumluyor…

BTC ve Altcoinlerde son durum ne? – 30.04.2021 Günlük Analiz

Kripto para piyasası kararsız ama bir miktar yeşil rengin hakim olduğu yeni bir günle karşıladı bizi… Bu kararsızlıkta dikkat çeken konu ise Bitcoin dominance’ının kritik bir seviyeye gelmesi. Zira bu noktanın altına gelinmesi altcoinlere bir fon girişi hareketini tetikleyebilir. Bunun yanında BitciCoin’de de önemli bir formasyon görünümü var. Peki bu formasyon tamamlanabilecek mi?

Günün öne çıkan haberi ise ABD kaynaklı… ABD’nin önde gelen bankalarından U.S. Bank, bir blog gönderisinde müşterilerine üç kripto para teklifi sunacağını duyurdu. Banka, kripto para sektörüne katılarak, New York Mellon (BNY Mellon) gibi diğer geleneksel finans kurumlarının yolundan gidiyor.

U.S. Bank’ın Blockchain Uygulaması, 2015 yılında lider kripto para biriminin fiyatının 200 doların altında olduğu zamanlarda kuruldu. Bugün BTC’nin fiyatı, pazarın büyümeye hazır olduğunu ve geleneksel finansın da bunun peşinden koşmaya başladığını gösteriyor.

Bitci Logo

Türkiye’nin en gelişmiş kripto para borsasına şimdi kayıt olun!

Kripto para piyasası büyümeye devam ederken, U.S. Bank gibi kurumlar buna ayak uydurmak için hazırlanıyor. Bu kurumlar kripto para ve blockchain stratejisini destekleyen çapraz işlevselliğe sahiptirler. Dijital, teknoloji ve ürün uzmanları, sahne arkasında planlıyor, test ediyor ve strateji oluşturuyor.

Şu an için Bitcoin’de ayrışmaya yönelik sinyaller devam ediyor… BitciCoin ise teknik anlamda önemli bir formasyonu tamamlama çabasında. Peki her ikisi için de teknik sinyaller ne yönde gelişiyor?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.