BitciCoin’daki yükselişi Bitci Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan’a sorduk

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
1193 kez okundu

Dün Bitci Teknoloji ile Formula 1 takımı McLaren arasında iş birliği anlaşması yapıldığına yönelik haberler BitciCoin‘de sert fiyat hareketlerini beraberinde getirdi. Peki yükseliş devam edecek mi? Bitci Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan bu yükselişlerin nasıl değerlendiriyor? Teknik görünüm nasıl şekillendi? Bitci.com Baş analisti Mehmet Çoban yorumluyor.

Bitcicoin yükselişiyle dikkat çekiyor – 25.03.2021 Günlük Analiz

Dün piyasalara düşen bir haber bomba etkisi yaptı… Zira habere göre Bitci Teknoloji, Formula 1 tarihinin en başarılı takımlarından McLaren Racing ile blockchain teknolojileri geliştirilmesi konusunda anlaşmaya vardı. İş birliği kapsamında Bitci Teknoloji, McLaren Formula 1 Takımı için özel bir token projesi hayata geçirecek. 3+2 yıl geçerli olacak anlaşmayla birlikte, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen yerli blockchain ilk kez Formula 1 organizasyonunda kullanılmış olacak.

Bu gelişmeyle birlikte son dönemde yukarı yönlü ciddi fiyat hareketliliği yaşanan BitciCoin’de bu hareketlilik hızlandı ve coin 0,13 TL civarlarından işlem görerer ATH seviyesine ulaştı…

Peki bu yükselişin arkası dolu mu? Bilindiği gibi BitciCoin, Bitcichain blok zincirinin ana coini konumunda… BitciChain tam olarak nedir? Şu ana kadar hayata geçmiş projeler neler? Piyasaya bomba gibi düşen McLaren anlaşmasının kısa bir hikayesi ne? BitciCoin’deki bu yükselişi bu projelerle açıklayabilir miyiz?
Global bazda atağa kalkan bir şirketin coini olan BitciCoin’i bitci.com dışında bir borsada listeleme gibi bir çalışma var mı? Tarih verilebilir mi?

İşte bu soruları Bitci Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan’a yönelttik..

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.