Bitcicoin, Ethereum ve Bitcoin’de Bu Seviyelere Dikkat!

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
510 kez okundu

Bitcoin sert yükselişin ardından bir miktar geri çekildi… Ethereum ise kısa vadeli direnç noktasında… Bitcicoin’de yatay seyir sürüyor… Peki bu 3 coin için teknik sinyaller ne yönde işarete veriyor? Bitci.com Baş analisti Mehmet Çoban yorumluyor…

BitciCoin yükselişe geçecek mi? 15.04.2021 Günlük Analiz

Kripto para piyasasının rengi bugün bir miktar kırmızı… Özellikle lider kripto para birimi Bitcoin’deki düşüş dikkat çekici… Bunun yanından Ethereum yükselişini sürdürüyor. BitciCoin‘de ise yatay seyir devam ediyor…

Günün önemli haberi ise ABD kaynaklı… ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, resmen Nasdaq’ta işlem görmeye başladı. Kripto para uzmanı Lark Davis, YouTube kanalına bir video yükleyerek Coinbase IPO’nun 2021’deki en iyi yatırım olacağını açıkladı. Bu, kısmen Bitcoin (BTC) fiyatında meydana gelen son muazzam büyüme sayesinde olacak.

Coinbase Global, merakla beklenen ilk halka arzını (IPO) başlattı. TSİ 20.30’da ilk işlemler yapıldı. Borsada “COIN” kısa adıyla yer alan Coinbase hisseleri, ilk dakikalarda 429 dolara kadar çıktı. Ardından gelen düşüşle birlikte hisseler, TSİ 21.05’te 366 dolardan alınıp satılıyor. 362 dolarlık hisse fiyatına göre Coinbase’in piyasa değeri de yaklaşık olarak 95 milyar dolar.

Nasdaq, dün hisse başına referans fiyatını 250 dolar olarak açıklamıştı. Bu rakam, tahmini işlem aralığının alt sınırında belirlenirken hisse senedi, ilk dakikalarda referans fiyatının yüzde 70 üzerine çıktı.

Bitcoin sert yükselişin ardından bir miktar geri çekildi… Ethereum ise kısa vadeli direnç noktasında… Bitcicoin’de yatay seyir sürüyor… Peki bu 3 coin için teknik sinyaller ne yönde işarete veriyor?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.