BitciCoin, ADA Ve BTC Kritik Seviyelerde

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
492 kez okundu

Bitcoin, ADA ve BitciCoin teknik alamda önemli seviyeleri test ediyor… Peki yöne hangi tarafa ağır basıyor? Aşağı mı yukarı mı? Bitci.com Araştırma Müdürü Mehmet Çoban yorumluyor…

Kripto para piyasası güne artış ile başladı – 06.05.2021 Günlük Analiz

Kripto para piyasası yatırımcılarının yüzünü güldüren yeşil bir tabloyla karşıladı yeni günü… Bitcoin’de teptki alımları sürüyor. Ethereum’da ise yukarı yönlü harekete devam…

Bunun yanında Bitcoin’deki (BTC) yüksek volatilite ve düzeltmeler yatırımcıları tedirgin etmeye devam ederken, kurumsal ilgi hız kesmeden devam ediyor.

Latin Amerika’nın e-ticaret devi MercadoLibre, bugün 2021’in 1. çeyrek bilançosunu açıkladı. Şirket ilk çeyrekte 7.8 milyon dolarlık Bitcoin aldığını açıkladı

MercadoLibre ABD’de kurulmuş ve mercadolibre.com dahil olmak üzere e-ticaret ve çevrimiçi pazar yerleri işleten bir Arjantin şirketidir. 2016 itibariyle, Mercado Libre’nin Latin Amerika’da 174.2 milyon kullanıcısı olduğu biliniyor.

Aynı zamanda Nasdaq’ta listelenen şirketin piyasa değeri yaklaşık 76 milyar dolar. Şirket ilk çeyrek itibariyle 1.4 milyar dolar kâr açıkladı.

Peki bu gelişmeler ışığında
Bitcoin, ADA ve BitciCoin teknik alamda önemli seviyeleri test ediyor… Peki yöne hangi tarafa ağır basıyor? Aşağı mı yukarı mı?

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.