ArdCoin (ARDX) Nedir?

ArdCoin (ARDX) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
114 kez okundu

ArdCoin (ARDX) bankacılık hizmetleri, yatırım bankacılığı ve emeklilik fonu vb. finansal destekler sağlayan blok zinciri tabanlı bir projedir. Bitci.com olarak bu makalede Ardcoin (ARDX) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca ARDX tokenine ve fiyatına değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

ArdCoin (ARDX) Nedir?

Mevcut bir finansal altyapı tarafından desteklenen bir mobil cüzdana entegre edilmiş yenilikçi bir blok zinciri tabanlı “loyalty” tokenidir. Mevcut finansal altyapı; bankacılık hizmetleri, sigorta sağlayıcısı, hisse senedi komisyonculuğu, yatırım bankacılığı ve emeklilik fonunu içermektedir. 

Blok zinciri alanında benzersiz bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Kripto-nört bir ortamda faaliyet gösteren ve iyi yönetildiği ifade edilen bir projedir. Ek olarak halka açık olarak listelenmiş ve düzenlenmiş bir finans holdingi tarafından desteklenen bir tokendir. Ayrıca Aralık 2020’de piyasaya sürülen Digital Assets Exchange (DAX), Ard Bit LLC tarafından başlatılan Artcoin için yerel borsadır.

ArdCoin’in (ARDX) Kurucusu Kimdir?

ArdCoin, profesyonel uzman ve danışmanların olduğu Ard Bit LLC tarafından 2018 yılında hayata geçirilmiştir. Ard Bit LLC, Ard Financial Group’un tamamına sahip olduğu bir yan kuruluştur.

Ard, önde gelen finansal hizmetler ve teknoloji şirketlerine yatırım yapmaktadır. Ayrıca bunları geliştirerek özkaynaklarını artırmayı hedefleyen kapsamlı bir finansal hizmet holding şirketidir. Şirketin yatırım portföyü havuzu bir hayli geniştir ve şunları barındırmaktadır: Ard Credit, Ard Securities Ard Life, Ard Assets, Ard Management, Ard Bit, Ard Leasing, Ard App, Ard Fintech, ArdCoin, Ard Cash ve Ard Digital Bazaar. Üstelik bunlar yapay zeka ve blok zinciri teknolojisine dayalı tescilli dijital ürünlerdir.

ARDX Nedir?

Platformun yerel kripto para birimi ARDX’tir. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen token, ERC-20 standartlarına sahiptir. Bununla birlikte ARDX; Ard Financial Group ve iştirakleri tarafından sunulan mevcut ve gelecekteki hizmetler için blok zinciri tabanlı bir program olarak hizmet edecektir.

ArdCoin’in (ARDX) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre ArdCoin (ARDX) toplam arz miktarı 4,900,000,000 ARDX’tir. Ancak dolaşımdaki arz miktarı tam olarak bilinmemektedir. Diğer yandan ARDX tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,00627$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Mayıs 2021’de 0,203$ seviyesine kadar yükselip kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.